Elsőként minősítve!
A Hotelstars Union szállodai minősítő rendszert 2009 decemberében Ausztria, Csehország, Hollandia, Magyarország, Németország, Svájc és Svédország Szállodaszövetségei alapították. A rendszer kidolgozását az indokolta, hogy korábban a hotelek minősítési követelményeiben és az auditálás gyakorlatában országonként nagy eltérések voltak. Így az utazók gyakran szembesülhettek azzal a problémával, hogy azonos csillagszámmal rendelkező szállodák között lényeges színvonalbeli különbségek mutatkoztak.
Az egységes Hotelstars minősítési rendszer bevezetésével azonban a vendég biztos lehet abban, hogy a választott hotelben az adott kategóriában elvárható minőséggel találkozik. Az új követelmények pedig különösen nagy hangsúlyt helyeznek a szálloda szolgáltatásainak magas színvonalára, köztük a wellnessre és a kifogástalan alváskomfortra.
A Kolping Hotel az elsők között jelentkezett a minősítésre, így az elmúlt két hétben a pilot program keretében a szakemberek szállodánkat is ellenőrizték. Az auditáláson a négycsillagos kategória minden követelményének megfeleltünk, így a Magyar Szállodaszövetség téli, sümegi közgyűlésén a hotel igazgatója, Baldauf Csaba ünnepélyes keretek között átvehette a négycsillagos minősítést tanúsító réztáblát.

Oldaltérkép


